Ponadczasowy ślub w stylu klasycznym

 

Są wśród Par Młodych takie osoby, które lubią realizować niekonwencjonalne i oryginalne pomysły podczas organizacji ślubu i Wesela, ale i takie, które wolą ponadczasową i bezpieczną klasykę, na którą moda nigdy nie przeminie. Styl klasyczny to propozycja dla Par, które postawią na dobrze zaplanowaną, odpowiednio wyważoną i elegancką uroczystość. Klasyczne uroczystości ślubne są ukłonem w stronę tradycji i nowoczesnej elegancji. Wybór miejsca uroczystości będzie grało tu kluczową rolę. Po pięknym ślubie, w kościele lub urzędzie, przenosicie się na przyjęcie - do sali bankietowej w naszym dworku.

Sala Srebrna to połączenie stylu, elegancji i klasyki. Idealne miejsce do zrealizowania wizji Przyjęcia Weselnego w klasycznym stylu Galamour. W kwestiach doboru dekoracji na ślub i wesele w stylu klasycznym, odpowiednie będą tu jasne nakrycia stołów, kremowa zastawa, eleganckie sztućce, posrebrzane dekoracje, kryształowe kieliszki. Przy tego typu stonowanych kolorach warto wyróżnić stoły drą delali, np. serwetkami w mocniejszym kolorze, fantazyjnych winietkach, pełniejszych kompozycjach kwiatowych na stołach weselnych. Na naszej Sali Srebrnej doskonale sprawdzają się przeźroczyste wazony na kwiaty, świece, lampiony, rozrzucone na stołach lub powieszone na dekoracjach błyszczące kryształki. Sala Srebrna Dworku Banino idealnie współgra ze wszystkimi możliwymi połączeniami kolorystycznymi, w których doborze z radością Państwu pomożemy.

Wiecznie żywe kolory przewodnie wesel to delikatny róż, niebieski, także biel, złoto. Bardzo elegancko wyglądają elementy granatowe lub czarne w połączeniu ze ślubną śnieżną bielą. Klasyczne kwiaty, to kolejny element, o którym warto pomyśleć i zastosować celem dodania odświętnego charakteru uroczystości. Gości powitamy szampanem, zapewnimy przestronną sale taneczną , a menu zaserwujemy w formie dań serwowanych - obowiązkowo zupa, danie główne, zimne i ciepłe przekąski a także pyszne desery. Eleganckiego charakteru uroczystości będzie piękny torcie w jasnym kolorze z kwiatowymi dekoracjami, przewiązany delikatną wstążką. Więc na jaki styl będzie pasował do Was najbardziej?

Zapraszamy do kontaktu i wizyty w Dworku, aby osobiście mogli Państwo poczuć atmosferę tego wyjątkowego miejsca.

 

  Inspiracje 

Więcej w tej kategorii: Ślub w stylu rustykalnym »