Postaw na przepiękne wesele w stylu rustykalnym

 

Romantyzm, lekkie, naturalne kolory i bliskość natury - to coś czego u nas pod dostatkiem! Lubicie elegancję, ale chciałbyś aby Wasze wesele przebiegało w ciepłej rodzinnej atmosferze?

Doskonale Państwo trafili! Dworek Banino proponuje organizację Wesela w stylu Rustykalnym. Do dyspozycji Pary Młodej oddajemy nowocześnie, lekko i romantycznie zaaranżowaną salę weselną. Nasza sala Rustykalna pomieści ponad 200 gości weselnych. Uroczystość w stylu rustykalnym jest doskonałą i coraz częściej wybieraną formą Wesela.

Rustykalny znaczy wiejski? Tak, ale to wesele w zupełnie nowej odsłonie. Podobno na wesela i stylizacje w stylu rustykalnym w ogromnej większości decydują się pary… z miast. Na wsi wciąż króluje nasza stara wiejska estetyka, która kojarzy się głównie z wiejskim blichtrem. Swoboda i naturalność i słowa idealnie opisujące styl rustykalny. Kluczem do sukcesu tego tematu przewodniego jest odpowiedni wybór Sali. To ona w dużej mierze nada charakter naszej uroczystości. W naszej przestronnej sali goście będą czuli się swobodnie przy stołach oraz na obszernym parkiecie.

Nie zabraknie też miejsca na nieformalne rozmowy czy zabawy z dala od weselnego stołu. Atmosfera, którą pragniemy Państwa zarazić odbiega od tej jaka panuje na tradycyjnej sali balowej. U nas najważniejszy jest klimat sielski, o charakterze biesiadnym, folwarcznym czy nawet spichlerzowym. Wesele rustykalne charakteryzuje się prostą formą i dekoracjami z elementami drewna, roślin i żywych kwiatów. Kluczowym elementem dekoracji jest gra świateł lampionów, świec. Zwisające miękkie tkaniny, świetlne girlandy, lampki, latarenki tworzą wyjątkowy niezwykle romantyczny nastrój. Kolorem przewodnim uroczystości w stylu Rustykalnym są beże, biele, brązy i zielenie. Stylowe podkładki z naturalnego drewna, ekologiczne winietki, kompozycje z delikatnych kwiatów, jutowe i szklane dodatki - wszystko to nadaje niepowtarzalnego i spójnego z sobą uroku.

Czy widzisz styl Rustykalny oczami wyobraźni? Gwarantujemy Ci, że efekt końcowy spełni wszystkie Państwa wyobrażenia! Zorganizuj z nami Wasz wyjątkowy dzień!

 

  Inspiracje 

Więcej w tej kategorii: « Ślub w stylu klasycznym